Wiadomości

Przejazdy na aplikacje w Gorzowie. Bolt ma dużego konkurenta w mieście

3 listopada 2022, 10:52
Bolt będzie miał niemałą konkurencję. Znana w większych miastach platforma FREE NOW startuje w Gorzowie. To kolejna firma, która proponuje przejazdy na aplikację z widoczną z góry ceną przejazdu i położeniem taksówki. Firma na start przygotowała ciekawą promocję.

Z góry uprzedzamy - nie jest to artykuł sponsorowany. Firma przesłała na adres naszej redakcji informację prasową, którą zamieszczamy. Naszym zadaniem jest informowanie mieszkańców o nowościach, co też czynimy.
 
Jak czytamy w przesłanej informacji, FREE NOW to aplikacja łącząca pasażerów i kierowców, dostępna w ponad 170 miastach europejskich, a od dzisiaj (czyli od 3 listopada 2022) także w Gorzowie. - Użytkownicy mogą szybko i wygodnie zamówić taksówkę z aplikacji, z atrakcyjnie niską ceną znaną z góry. Na start dla nowych użytkowników w Gorzowie FREE NOW oferuje na 100 zł na 4 pierwsze przejazdy i stałą promocję 50% taniej na każde kolejne. 
 
Użytkownicy korzystający z aplikacji FREE NOW mogą wygodnie zamawiać przejazd taksówką i opłacać go bezgotówkowo. Platforma oferuje niskie ceny znane z góry w usłudze Lite i częste promocje dla kursów zamawianych przez aplikację. Dla nowych użytkowników w Gorzowie FREE NOW oferuje 25 zł zniżki na każdy z czterech pierwszych przejazdów z kodem HEJGORZOW, a kolejne przejazdy o tańsze o połowę.
 
W Polsce platforma dostępna jest już od 10 lat - dotychczas w 19 polskich miastach, m.in. Warszawie, Krakowie, Trójmieście. Dziś FREE NOW otwiera się na 6 nowych polskich miast - Gorzów, Zieloną Górę, Tarnów, Elbląg, Koszalin i Bielsko-Białą, co oznacza, że FREE NOW osiągnęło już ogólnopolską dostępność w 25-ciu największych polskich miastach. 
 
Firma rekrutuje nowych kierowców i zachęca ich preferencyjnymi warunkami prowizyjnymi i bonusami. Kierowcy podejmujący współpracę mogą liczyć na szybką rejestrację online i aktywację konta tuż po weryfikacji wymaganych przez prawo dokumentów. FREE NOW oferuje atrakcyjną prowizję względem innych konkurencyjnych aplikacji, która wynosi 20% od zrealizowanego zlecenia, a od tradycyjnych korporacji odróżnia ją brak stałej bazy i elastyczność. FREE NOW nie wymaga też od kierowców oklejenia auta w logo marki ani wyłączności współpracy.  

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości