• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Motocyklista zderzył się z ciężarówką

26 października 2022, 09:00
fot. Wypadki Gorzów
W środowy poranek doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i pojazdu ciężarowego w Lubiszynie. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna. Ranny motocyklista został zabrany do szpitala. Jak się okazało, mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.

W środę 26 października o godz. 6.53 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Dębowej w Lubiszynie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia motocyklisty i pojazdu ciężarowego. Mężczyzna kierujący motocyklem doznał obrażeń, został zabrany do szpitala. - Motocyklista uderzył w stojącą ciężarówką. Jak się okazało, nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Nie doznał poważnych obrażeń. Całe zdarzenie zakończy się wnioskiem do sądu o ukaranie mężczyzny - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości