• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 83 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Gorzów: Pojechał chodnikiem, aby ominąć korek [film]

21 października 2022, 17:34
fot. czytelnik
Nasz czytelnik Paweł nagrał niebezpieczne i karygodne zachowanie kierowcy busa przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Kierowca zdecydował się pojechać po chodniku, aby wyprzedzić inne auta stojące w korku i szybciej skręcić w ul. Wawrzyniaka.

Wszystko działo się w piątek 21 października przed godz. 15 przy ul. Fabrycznej w Gorzowie. Nasz czytelnik Paweł jechał autem w stronę ronda św. Jerzego. Jak zawsze o tej porze, w kierunku ronda utworzył się korek.

W pewnym momencie, z prawej strony na chodniku pojawił się kierujący busem marki citroen, który postanowił wyprzedzić auta stojące w korku i pojechać chodnikiem. Kierowca busa przejechał tak blisko 80 metrów. - Kierowca busa ominął stojące w korku samochody, skręcił na parking banku i wjechał w ul. Wawrzyniaka. Takie zachowanie to gruba przesada – relacjonuje czytelnik Paweł.

Kierujący busem będzie musiał z całą pewnością liczyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

To nie pierwszy tego typu przypadek, kiedy zniecierpliwiony kierowca próbuje ominąć korek. Do podobnej sytuacji doszło we wrześniu 2020 roku przy ul. Żwirowej. Wówczas kierujący volkswagenem zdecydował się na rajd po chodniku. W tamtym przypadku policjanci odstąpili od ukarania mężczyzny mandatem i skierowali sprawę do sądu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości