Wiadomości

61-latka poszła na grzyby i zgubiła się w lesie

21 października 2022, 13:33
fot. Lubuska policja
W czwartek 20 października 61-letnia kobieta wybrała się do lasu w okolicach Lipek Wielkich na Grzyby, ale w pewnym momencie zgubiła się. Na pomoc zostali wezwani policjanci, którzy na szczęście odnaleźli kobietę.

W czwartek 20 października przed godz. dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 61-latki. Kobieta wyszła na grzyby do lasu w okolicach Lipek Wielkich i zgubiła się.

- Dla policjantów ogłoszono alarm. Do poszukiwań skierowano funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. W poszukiwaniach brali udział przewodnicy psów, a także dron i pododdziały prewencji. Policjanci sprawdzali okoliczne lasy, a do Lipek Wielkich kierowane były kolejne patrole. - opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Około godziny 16.40 dzielnicowi II komisariatu zgłosili, że 61-letnia kobieta została przez nich odnaleziona w lesie. Kobiecie nic się nie stało i mogła szczęśliwie wrócić do domu.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości