• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Próbował samodzielnie gasić płonący garaż. Doznał poparzeń [zdjęcia]

21 października 2022, 08:17
fot. OSP Bogdaniec
W piątek w nocy doszło do pożaru garaży w Jeninie koło Gorzowa. Tuż przed przyjazdem straży pożarnej, ogień próbował samodzielnie gasić mężczyzna - niestety doznał poparzeń i został zabrany do szpitala.

W piątek 21 października o godz. 2.04 w nocy dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze garaży przy ul. Nowej w Jeninie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce, garaże był całkowicie objęty ogniem. Od razu przystąpiono do akcji gaśniczej. Niestety w wyniku pożaru został poszkodowany mężczyzna.

- Mężczyzna w wieku około 60 lat doznał poparzeń, ponieważ samodzielnie próbował ugasić ogień przed przyjazdem straży pożarnej. Został przetransportowany przez pogotowie do szpitala – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Garaże uległy całkowitemu spaleniu. Uszkodzony został również samochód osobowy marki seat, który stał zaparkowany w pobliżu płonących obiektów. Akcja gaśnicza trwała dwie godziny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/6 Pożar garażu w Jeninie

1/6 Pożar garażu w Jeninie

2/6 Pożar garażu w Jeninie

2/6 Pożar garażu w Jeninie

3/6 Pożar garażu w Jeninie

3/6 Pożar garażu w Jeninie

4/6 Pożar garażu w Jeninie

4/6 Pożar garażu w Jeninie

5/6 Pożar garażu w Jeninie

5/6 Pożar garażu w Jeninie

6/6 Pożar garażu w Jeninie

6/6 Pożar garażu w Jeninie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości