• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Szturm na Aldi w Gorzowie. Kolejki do połowy sklepu

19 października 2022, 10:35
Prawdziwe oblężenie przeżywa dziś sklep Aldi w Gorzowie Wielkopolskim. Tuż po godzinie 10 na ogromnym parkingu przy Piłsudskiego nie było gdzie wcisnąć przysłowiowej szpilki, a kolejki do wszystkich kas sięgały do połowy sklepu.

Nie byliśmy świadkami otwarcia sklepu w środowy poranek 19 października o godzinie 6:00, ale zapewne, kiedy do sklepu wchodzili pierwsi klienci, można było tam poruszać się bez większych problemów. Po kilku godzinach w pierwszym dniu funkcjonowania, w sklepie były tłumy. Około godziny 10:00 otwarte były oczywiście wszystkie 4 kasy, a największa kolejka ustawiała się do tej pierwszej. W sznurku sięgającym do połowy sklepu naliczyliśmy około 30 osób. Niewiele mniejsze kolejki były do kolejnych kas - po 15-20 osób. 

Na parkingu też istny armagedon. W czasach, gdy w tym pawilonie był sklep Komfort oraz Euro, na parkingu można było znaleźć sporo wolnego miejsca. W środowy poranek ruch był ogromny, a kolejni chętni parkowali już na miejscach przy pobliskich blokach. 

Co takiego nadzwyczajnego było w tym sklepie, że w dniu otwarcia przybyły tam tłumy? Sieć informuje, że z okazji otwarcia ma „moc produktów w supercenach, aż do 50% taniej”. W ogromnych kolejkach stali głównie emeryci, mieszkańcy pobliskich bloków, którzy do tej pory mieli do wyboru albo Stokrotkę lub droższe osiedlowe sklepiki. Nic więc dziwnego, że otwarcie nowego marketu, w którym za zrobienie zakupów i okazanie paragonu można było dostać darmową kawę i ciasto, przyciągnęło tłumy. W kolejkach nie spotkaliśmy młodych ludzi, których możliwość kupienia czegoś z 20-30% rabatem przekonałoby do stania w ogromnych kolejkach.

@gorzowianin.com

Prawdziwe oblężenie przeżywa dziś sklep Aldi w Gorzowie Wielkopolskim. Tuż po godzinie 10 na ogromnym parkingu przy Piłsudskiego nie było gdzie wcisnąć przysłowiowej szpilki, a kolejki do wszystkich kas sięgały do połowy sklepu.

♬ dźwięk oryginalny - gorzowianin.com

Sklep posiada dość sporą halę sprzedażową, ale nie różni się ona zbyt wiele od tych, które już wszyscy znamy z nowych Lidlów lub odnowionych Biedronek. Są tutaj tylko 4 kasy i nie ma kas samoobsługowych. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty od 6 do 22, a w niedziele handlowe od 9 do 20. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości