• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Ryk silników na ulicach Gorzowa. Tak motocykliści pożegnali sezon [film i zdjęcia]

15 października 2022, 13:44
W sobotę ulice Gorzowa należały do motocyklistów. Setki fanów jednośladów tłumnie przejechały w paradzie przez miasto, aby oficjalnie pożegnać sezon motocyklowy. Impreza jak zawsze miała również charakter charytatywny. Podczas tegorocznego zakończenia sezonu, pieniądze są zbierane na spełnienie marzenia 4-letniej Hani, podopiecznej fundacji Mam Marzenie.

W sobotę 15 października ulicami Gorzowa przejechały setki motocyklistów, aby oficjalnie zakończyć sezon motocyklowy. Gorzowska impreza jest największym zlotem motocyklistów w zachodniej Polsce, podczas której fani jednośladów przejeżdżają we wspólnej paradzie ulicami miasta. Tegoroczna trasa przejazdu była najdłuższą w historii imprezy. Motocykliści mieli do przejechania aż 15,4 km ulicami Gorzowa.

Bulwar Zachodni był szczelnie wypełniony fanami jednośladów, którzy przyjechali do Gorzowa z całej zachodniej Polski. Byli motocykliści zarówno z województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego oraz z Niemiec. Wszyscy zgodnie podkreślali, że motocykle to ich pasja, a dla niektórych nawet całe życie. - Tego typu impreza jest potrzebna, bo możemy spotkać się ze znajomymi czy pooglądać maszyny innych uczestników. Jednak najważniejsze jest spędzenie wspólnego czasu w świetnej atmosferze i przejazd ulicami miasta, aby pokazać, że my też jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego – podkreśla Agata, motocyklistka z Gorzowa.

Impreza jak zawsze ma charakter charytatywny. W tym roku podczas zakończenia sezonu motocyklowego, wolontariusze fundacji Mam Marzenie zbierają darowizny, które w 100% są przeznaczone na zrealizowanie marzenia 4 letniej Hani, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie. Dziewczynka marzy o drewnianym domku ogrodowym.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości