• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tragiczny wypadek w Gorzowie. Nie żyje motocyklista [zdjęcia]

8 października 2022, 14:48
fot. Wypadki Gorzów
W sobotnie popołudnie doszło do tragicznego wypadku przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie. Doszło tam do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym marki volkswagen. Niestety pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się uratować życia motocyklisty.

W sobotę 8 października przed godz. 14 doszło do wypadku przy ul. Złotego Smoka na wysokości Faureci. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników – zarówno pod numerem 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki volkswagen. Ciężko ranny motocyklista był reanimowany przez 45 minut. Niestety nie udało się go uratować, lekarz stwierdził zgon.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Według wstępnych ustaleń, motocyklista jechał ul. Złotego Smoka w kierunku ronda, natomiast kierujący volkswagenem wyjeżdżał z Faureci i wymusił pierwszeństwo przejazdu, przez co doprowadził do zderzenia z motocyklistą.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

1/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

2/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

2/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

3/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

3/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

4/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

4/4 Śmiertelny wypadek przy ul. Złotego Smoka

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości