• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Kompletnie pijany pieszy wtargnął pod jadącego forda. Został potrącony

7 października 2022, 16:47
fot. Wypadki Gorzów
W piątkowe popołudnie doszło do potrącenia pijanego pieszego, który wtargnął na jezdnię, wprost pod jadącego forda. Jak się okazało 30-letni pieszy miał w swoim organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

W piątek 7 października o godz. 15.01 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w Gralewie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do potrącenia mężczyzny, który wtargnął na jezdnię, wprost pod jadącego forda. Pieszy, który został potrącony był kompletnie pijany.

- Według wstępnych ustaleń policjantów, 30-letni mężczyzna wszedł na jezdnię wprost pod jadącego forda w wyniku czego doszło do potrącenia. Kierujący pojazdem osobowym był trzeźwy, natomiast pieszy był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że 30-latek miał w swoim organizmie prawie 3 promile alkoholu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Potrącony pieszy został zabrany do szpitala. Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia, czekają również na informacje na temat obrażeń 30-latka. Jednak wszystko wskazuje na to, że to pijany pieszy poniesie konsekwencje za to zdarzenie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości