Wiadomości

Kompletnie pijany pieszy wtargnął pod jadącego forda. Został potrącony

7 października 2022, 16:47
fot. Wypadki Gorzów
W piątkowe popołudnie doszło do potrącenia pijanego pieszego, który wtargnął na jezdnię, wprost pod jadącego forda. Jak się okazało 30-letni pieszy miał w swoim organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

W piątek 7 października o godz. 15.01 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w Gralewie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do potrącenia mężczyzny, który wtargnął na jezdnię, wprost pod jadącego forda. Pieszy, który został potrącony był kompletnie pijany.

- Według wstępnych ustaleń policjantów, 30-letni mężczyzna wszedł na jezdnię wprost pod jadącego forda w wyniku czego doszło do potrącenia. Kierujący pojazdem osobowym był trzeźwy, natomiast pieszy był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że 30-latek miał w swoim organizmie prawie 3 promile alkoholu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Potrącony pieszy został zabrany do szpitala. Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia, czekają również na informacje na temat obrażeń 30-latka. Jednak wszystko wskazuje na to, że to pijany pieszy poniesie konsekwencje za to zdarzenie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości