• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Wokół centrum Gorzowa, czyli przedostatni spacer po mieście

30 września 2022, 11:36
fot. archiwum
W sobotnie przedpołudnie 1 października odbędzie się 7 z 8 zaplanowanych spacerów po Gorzowie w ramach cyklu „ChodźMY na spacer”. Tym razem uczestnicy spaceru będą poruszali się po centrum miasta – odwiedzą bulwary, park muzealny czy pałac Gustava Schroedera. Przewodnikiem będzie tradycyjnie Zbigniew Rudziński.

W kwietniu miasto ruszyło z drugą edycją akcji „ChodźMY na spacer”, czyli tematycznymi spacerami po Gorzowie. W sobotę 1 października odbędzie się przedostatni spacer po Gorzowie. Tym razem trasa wiedzie po centrum miasta. Uczestnicy odwiedzą Bulwar Nadwarciański, park muzealny, pałac Gustava Schroedera i Cmentarz Świętokrzyski. W rolę przewodnika po Gorzowie ponownie wcieli się Zbigniew Rudziński, szef oddziału PTTK „Ziemia Gorzowska”.

Start spaceru w sobotę o godz. 10 na Starym Rynku. - W jednym spacerze, od początku cyklu, bierze udział średnio od 80 do 120 osób. Udział w spacerach jest bezpłatny – podkreśla Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

HARMONOGRAM SPACERÓW 2022

- sobota 1 października - Bulwar Nadwarciański, park i pałac Gustava Schroedera, Cmentarz Świętokrzyski

- sobota 5 listopada - Szlakiem Pauckscha, Bahra i Lutra


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości