• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Pijany kierowca daewoo wjechał w płot. Miał 3 promile

28 września 2022, 12:00
fot. Wypadki Gorzów
W środę 28 września przy ul. Gorzowskiej w Baczynie doszło do wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki daewoo wjechał w płot na wysokości sklepu Dino. Jak się okazało, mężczyzna miał w swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Informację o wypadku przy ul. Gorzowskiej w Baczynie otrzymaliśmy pod numerem telefonu 45 00 66 400 od naszego czytelnika. - Jakiś kierowca wjechał w płot koło Dino. Prawdopodobnie pijany – napisał w wiadomości czytelnik. Do zdarzenia doszło przed godz. 10 rano w środę 28 września. Ze zgłoszenia, które otrzymał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie wynikało, że kierujący samochodem osobowym marki daewoo wjechał w płot na wysokości sklepu Dino w Baczynie.

Kiedy na miejsce dotarli policjanci, kierowca znajdował się poza pojazdem. Jak się okazało, mężczyzna był kompletnie pijany. - Mężczyzna miał w swoim organizmie blisko 3 promile alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Kiedy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierowca daewoo będzie odpowiadał za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu za co grozi do 2 lat więzienia. Ponadto zostanie mu zabrane prawo jazdy i zgodnie z zaostrzonymi przepisami, dostanie 15 punktów karnych.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości