• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Pożar śmietników i drzwi na klatce schodowej

27 września 2022, 10:55
fot. czytelnik Grzegorz/KM PSP Gorzów
We wtorek 27 września straż pożarna została wezwana do dwóch pożarów przy ul. Mieszka I. W odstępie 24 minut paliły się najpierw śmietniki, a następnie drzwi od mieszkania w kamienicy. Sprawą zajmuje się policja, która ustala czy doszło tutaj do celowego podpalenia.

W nocy we wtorek 27 września przy ul. Mieszka I w Gorzowie doszło do dwóch pożarów, o czym poinformował nas czytelnik Grzegorz. - Paliły się śmietniki koło placu Grunwaldzkiego. Najpierw było słychać dwa potężne wybuchy, a teraz dzieje się coś w okolicy kamienicy przy ul. Mieszka I 5, jest straż pożarna i policja. Dziwne, że prawie w tym samym czasie, ale może to zbieg okoliczności? - napisał czytelnik Grzegorz.

Faktycznie, najpierw o godz. 0.46 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze śmietników przy ul. Mieszka I obok placu Grunwaldzkiego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej. Natomiast o godz. 1.10 strażacy zostali wezwani do pożaru w kamienicy przy ul. Mieszka I, zaledwie 200 metrów dalej od miejsca gdzie paliły się śmietniki. Tym razem do akcji gaśniczej zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej. Na miejscu pojawiła się również policja.

- Na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Mieszka I doszło do pożaru drzwi od mieszkania. Drzwi były objęte ogniem od strony klatki schodowej - mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Sprawą zajmuje się policja, która ustala czy doszło tutaj do celowego podpalenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości