• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Co powstanie na atrakcyjnej działce obok N-Parku?

21 września 2022, 14:29
fot. Marcin Kluwak
Czytelnicy portalu gorzowianin.com co jakiś czas dopytują się, co powstanie na działce przy skrzyżowaniu ul. Chemicznej i Pomorskiej obok N-Parku. Atrakcyjny teren stoi pusty i zarasta. Jak się okazuje, na działce powstanie samoobsługowa myjnia samochodowa. Jest już pozwolenie na budowę.

W październiku 2021 roku został otwarty park handlowy N-Park przy ul. Chemicznej w Gorzowie, który stał się ulubionym miejscem zakupów okolicznych mieszkańców. Na terenie nowoczesnego parku handlowego znalazło się łącznie 13 lokali handlowych wraz z Biedronką oraz sklepami takimi jak Rossmann, Pepco, KiK, Dealz, Tedi, RTV Euro AGD, Kaes, Sinsay, księgarnia Empik oraz Świat Pierogów, Gzella i Vorwerk.

Od otwarcia N-Parku minął już prawie rok, a atrakcyjna działka znajdująca się tuż obok parku handlowego nadal stoi pusta i zarasta. Co jakiś czas czytelnicy dopytują się, co powstanie na działce przy skrzyżowaniu ul. Chemicznej i ul. Pomorskiej. - Taka fajna działka, w sam raz na budowę Decathlona. Czy wiecie, co tam w końcu powstanie? - pyta się czytelniczka Beata. - Działka stoi pusta i tylko zarasta. Jest to bardzo atrakcyjny teren, a po prostu straszy. Wiadomo już co zostanie tam wybudowane? - dopytuje się z kolei czytelnik Damian.

Według wstępnych planów, które było widać na pierwszych wizualizacjach firmy Napollo, na działce miała znaleźć się samoobsługowa myjnia, samochodowa, dodatkowy parking oraz plac zabaw dla dzieci. Jednak w trakcie budowy N-Parku firma Napollo nie odnosiła się do tego co zostanie tam wybudowane i podkreślała, że skupiają się na budowie parku handlowego, który jest najważniejszy.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda obecnie sytuacja w sprawie tej działki i co zostanie tam ostatecznie wybudowane. Jak się okazało, na działce powstanie zgodnie z założeniami myjnia samochodowa. Firma Redconst na zlecenie inwestora wybuduje na działce 6-stanowiskową samoobsługową myjnię samochodową wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Firma otrzymała już pozwolenie na budowę. Zatem można się spodziewać, że nowa myjnia zostanie wybudowana najpóźniej w 2023 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości