Wiadomości

Pęknięta rura i wodospad wody na schodach

14 września 2022, 09:38
fot. czytelniczka Elżbieta
We wtorek doszło do awarii sieci wodociągowej przy ul. Młodych na os. Staszica w Gorzowie. Pękła rura wodociągowa, przez co woda zaczęła płynąć chodnikiem, a następnie schodami wprost na ulicę. W związku z awarią, wody nie mają mieszkańcy kilku ulic. Trwa naprawa usterki.

We wtorek 13 września po godz. 14 doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej na os. Staszica w Gorzowie. Przy ul. Młodych pękła rura, przez co woda płynęła chodnikiem, a następnie schodami w kierunku ulicy. Schody terenowe zamieniły się w wodospad o czym poinformowała naszą redakcję czytelniczka Elżbieta.

W związku z poważną awarią, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie poinformowało, że wody nie mają mieszkańcy budynków przy ul. Młodych, Kotsisa, Skarżyńskiego, Marcinkowskiego nr 13 oraz Broniewskiego nr 6.

Prace naprawcze rozpoczęły się w środę 14 września rano, jednak na ten moment PWiK nie jest w stanie podać, kiedy zostaną zakończone. - Ze względu na ilość awarii, czas przywrócenia dostaw wody ulegnie wydłużeniu. Beczkowozy z wodą zostały podstawione oraz uruchomiony został punkt poboru wody na hydrancie przy ulicy Marcinkowskiego 13A. Przepraszamy odbiorców za niedogodności – podkreśla Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości