• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Zakorkowany wjazd do Gorzowa [zdjęcia]

9 września 2022, 16:27
fot. Marcin Kluwak
Kierowcy, którzy w piątkowe popołudnie chcą wjechać do Gorzowa od strony gminy Deszczno muszą swoje odstać. Na drodze krajowej nr 22, od węzła Gorzów Południe utworzył blisko 4-kilometrowy korek sięgający aż do Prądocina. Korek jest również na Trasie Nadwarciańskiej oraz ul. Koniawskiej i Poznańskiej.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Janusz, który poinformował o ogromnym korku na drodze krajowej nr 22 przy wjeździe do Gorzowa od strony Bolemina. Korek ma około 4 kilometry i zaczyna się już w Prądocinie.

- Jechałem od ronda Santockiego w stronę Bolemina. Jest gigantyczny korek na drodze krajowej nr 22, który sięga od węzła Gorzów Południe aż do Prądocina. Kierowcy stoją w korku, który ma co najmniej 4 kilometry, końca nie widać. Jest po prostu masakra. Wszystko spowodowane jest światłami na węźle S3. Następny korek jest na Trasie Nadwarciańskiej, tuż przed rondem Santockim- relacjonuje czytelnik Janusz.

Kierowcy, którzy chcieli ominąć korek na DK22 i skręcili na Łagodzin, aby dojechać do Gorzowa również utknęli w korku – zarówno przy ul. Sulęcińskiej, jak i ul. Niwickiej.

Jednak to niejedyny zakorkowany wjazd do Gorzowa. Po wypadku na drodze ekspresowej S3 o którym portal gorzowianin.com informował w artykule „Wypadek na S3. Ciężarówka zderzyła się z volkswagenem”, kierowcy na węźle Skwierzyna Zachód zostali skierowani na objazd tzw. „starą trójką”. Przez to zakorkowana jest ul. Poznańska i Koniawska w Gorzowie.

Ponadto, tak jak relacjonował czytelnik Janusz, zakorkowana jest Trasa Nadwarciańska w kierunku ronda Santockiego.. Tutaj winne są nie tylko światła, ale również zwężenie spowodowane zamknięciem prawego pasa ruchu z powodu zarwanej skarpy na rondzie Santockim.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

1/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

2/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

2/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

3/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

3/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

4/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

4/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

5/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

5/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

6/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

6/6 Korek na DK22 od strony Bolemina

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości