• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Duży ruch na Podmiejskiej. Kierowcy stoją w sporym korku

9 września 2022, 11:29
Zamknięta wciąż ulica Warszawska, a także ulica Łukasińskiego prowadząca do Walczaka i na dwupasmowej Podmiejskiej w dół tworzą się korki. Kierowcy jadący tą ulicą muszą uzbroić się w cierpliwość.

Zalana i zamknięta Warszawska, na której prowadzone są obecnie prace czyszczące oraz zaplanowane zamknięcie części DK22, czyli ulicy Łukasińskiego spowodowały, że ulica Podmiejska przeżywa prawdziwe oblężenie. Samochody w korku na dwóch pasach stoją już na wysokości wjazdu na teren byłego Stilonu. Normalnie, bez zamkniętych ulic są tam duże problemy z płynnym przejazdem - szczególnie w czasie, kiedy w pobliskich zakładach pracy jest zmiana, czyli w okolicach godziny 14:00. W piątkowe popołudnie wielu kierowców czeka więc dość długie oczekiwanie w korkach. Tuż przed południem na przejazd do ronda Solidarności samochody czekały między 10 a 15 minut. 

Złą sytuację na tej ulicy poprawić może jedynie przywrócenie ruchu na części ulicy Warszawskiej. Miasto nie podało jednak konkretnej godziny, o której prace zostaną zakończone.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości