Wiadomości

1,5 metra wody na Warszawskiej. Samochody zalane wodą po sam dach. Zobacz film z drona

8 września 2022, 12:42
Ulica Warszawska w okolicach Cegielnia Park była dziś kompletnie nieprzejezdna. Kilka osób próbował rano wydostać się z ze swoich domów, ale utknęło na dobre na zalanej ulicy. Woda zakrywała dachy samochodów.

Tak źle jeszcze nigdy nie było, choć na zalana część Warszawskiej to nic nadzwyczajnego. Ogromne ilości wody, które spadły dziś w Gorzowie szukały ujścia i płynęły w kierunku Warty, po drodze napotykając różne przeszkody. Tak było właśnie na ulicy Warszawskiej. Naprzeciwko budynku 158 znajduje się niewielki stawek, który daje się we znakom mieszkańcom tej ulicy już przy mniejszych opadach. Tym razem było tak dużo wody, że zalana została całkowicie ulica na długości około 300 metrów. 

- Woda nigdy nie była tak wysoko. Zalane były samochody, w niektórych miejsca było blisko 1,5 metra głębokości - mówi jedna z osób, któa pracuje w firmie przy ulicy Warszawskiej. 

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie iformuje, że w związku z zalaniem ul. Warszawskiej na wysokości dawnej Cegielni, linia autobusowa 122 kursują w obu kierunkach przez ul. Sybiraków i ul. Podmiejską.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości