• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Jakie będą najlepsze warsztaty dla osób z sektora UX?

5 września 2022, 08:26
Jedną z branż, która obecnie rozwija się naprawdę intensywnie jest UX. Skrótem tym określa się User Experience, czyli projektowanie zorientowane na użytkownika. Zasady UX wykorzystywane są obecnie powszechnie przy tworzeniu stron www oraz aplikacji internetowych. Aby jednak pracować zgodnie z założeniami User Experience, niezbędna jest wiedza oraz umiejętności. Można je zdobyć, stawiając na różne szkolenia biznesowe, których wybór jest obecnie ogromny. Jakie warsztaty będą odpowiednie dla pracowników sektora UX?

Co można zyskać, inwestując w User Experience?

User Experience ma na celu przede wszystkim zwiększenie zadowolenia klienta, który korzysta z produktu. Dlatego uwzględnia wszystkie aspekty relacji, w jaką użytkownik wchodzi z produktem oraz marką. Chodzi tu o to, aby w osobie korzystającej z produktu – na przykład strony www czy aplikacji mobilnej – rodziły się wyłącznie pozytywne odczucia. Jeśli zasady UX zostały zastosowane prawidłowo, można liczyć na:

  • - większe zadowolenie klientów;
  • - większą chęć klientów do ponownego skorzystania z produktu.

To z kolei przekłada się na osiągane zyski. Zależność jest bowiem prosta: jeśli klienci są zadowoleni, to chętniej robią zakupy itp.

Jakie szkolenia biznesowe są dostępne?

Dostępne szkolenia biznesowe dzieli się na dwa podstawowe rodzaje:

  • - szkolenia otwarte;
  • - szkolenia zamknięte.

Szkolenia o charakterze otwartym adresowane są do wszystkich zainteresowanych. Oznacza to, że może zapisać się na nie każdy, kto jest nimi zainteresowany. Jest to doskonała okazja nie tylko do poszerzenia posiadanej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności, ale również poznania nowych fachowców z branży. Kursy zamknięte przygotowywane są dla konkretnych firm. W efekcie odpowiadają idealnie na indywidualne potrzeby danej firmy.

Czy warsztaty z języka angielskiego to dobry wybór dla specjalistów branży UX?

Jeśli chodzi o szkolenia biznesowe dla specjalistów z branży UX, do tych najpopularniejszych zalicza się między innymi warsztaty z języka angielskiego. Warto pamiętać, że jego znajomość daje ogromne możliwości. Nie tylko zapewnia dostęp do branżowych artykułów z rynku innego już polski, ale daje również szansę na pracę dla firm zagranicznych. Opanowując język angielski na odpowiednim poziomie, można tworzyć:

  • - dokumentację;
  • - korespondencję.

Jest to również możliwość prowadzenia spotkań z klientami zagranicznymi bez konieczności korzystania z usług tłumacza.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://uxupgrade.pl/szkolenia/szkolenia-biznesowe

Czy warsztaty z rysunku są dobre dla specjalistów z branży UX?

Jeśli chodzi o warsztaty dla osób zajmujących się działaniami z zakresu UX, na uwagę zasługują te z rysunku. Należy jednak zaznaczyć, że nie są to szkolenia biznesowe poświęcone umiejętności ładnego szkicowania. Chodzi raczej o zdolność obrazowania koncepcji na papierze. To, co narysowane jest często dużo bardziej zrozumiałe i przejrzyste. Umiejętność tworzenia diagramów i map myśli świetnie sprawdza się wtedy, kiedy trzeba przedstawić pomysł przełożonym bądź klientowi. Warto dodać, że szkolenia biznesowe z rysunku są niezwykle atrakcyjne i przyjemne.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości