Wiadomości › Warto wiedzieć

Gdzie szukać i jak wybrać najlepszego dystrybutora materaców miękkich?

11 kwietnia 2021, 12:00
Szukasz dla siebie dobrego dystrybutora materaców miękkich? Nie wiesz, gdzie go szukać? A może liczysz na wskazówki, które ułatwią Ci wybór? Możliwe, że znajdziesz je w naszym tekście, więc zachęcamy do zapoznania się z jego treścią!

epaka.pl – najlepszy partner Twojej wysyłki

6 kwietnia 2021, 13:02
Coraz więcej mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego robi zakupy przez Internet tym samym korzystając z usług firm kurierskich. Nie ma w tym nic dziwnego bo rynek zakupów online ciągle rośnie. Właściciele mniejszych i większych sklepów internetowych codziennie wysyłają dziesiątki przesyłek swoim klientom, ale nie tylko oni korzystają z usług firm kurierskich.

Jak wybrać dobry i tani ekogroszek?

6 kwietnia 2021, 09:20
Czy ekogroszek może być jednocześnie dobry i tani? Tak! Trzeba tylko wybrać odpowiedni produkt. Na rynku nie brakuje sprzedawców, którzy oferują tani ekogroszek słabej jakości. Warto jednak pamiętać o tym, że nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości opału. Zatem – na co zwrócić uwagę, by kupić tani i dobry ekogroszek?

Drukarka laserowa czy atramentowa?

5 kwietnia 2021, 23:22
Każdy kto rozważa zakup drukarki musi odpowiedzieć sobie na pytanie czy lepiej postawić na drukarkę atramentową czy też laserową. Co prawda na rynku są także urządzenia igłowe, termiczne lub LED jednak stanowią one znikomy procent i zazwyczaj kupujący rozważają wyłącznie wspomniane drukarki laserowe oraz atramentowe, w związku z czym w niniejszym porównaniu pominięto pozostałe rodzaje urządzeń drukujących.

4 powody dla których czekolada to dobry prezent na Dzień Matki

30 marca 2021, 23:11
26 maja to data, która w Polsce kojarzy się z Dniem Matki. Jest to najlepsza okazja do okazania swojej mamie miłości i wdzięczności za wszystko, co dla nas zrobiła. Z tej okazji przyjęło się obdarowywać mamy drobnymi upominkami. My proponujemy czekoladę w różnych postaciach. Dlaczego czekolada to dobry prezent na tę okazję?

Podatek liniowy PIT 36L – informacje początkowe (wybór i zgłoszenie oraz formularz)

26 marca 2021, 11:20
Jedną z możliwych form opodatkowania działalności gospodarczej, jest tak zwany podatek liniowy, który w zakresie osób fizycznych w większości przypadków oznacza opodatkowanie 19%, liniową stawką podatku. Należy jednak pamiętać, że ta forma ma pewne ograniczenia oraz wymogi. Czym charakteryzuje się podatek liniowy oraz jego deklaracja PIT 36L?

W weekend czeka nas zmiana czasu na letni

23 marca 2021, 14:35
W nocy z soboty 27 marca na niedzielę 28 marca czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. To oznacza, że będziemy spać o godzinę krócej. Powrót do czasu zimowego nastąpi pod koniec października.

Uważaj na zaproszenia na „bezpłatne” badania medyczne

23 marca 2021, 11:28
Miejski rzecznik konsumentów ostrzega przed firmą, która we wtorek 30 marca organizuje w Gorzowie „bezpłatne” badania medyczne. Jeżeli otrzymałeś podobne zaproszenie, nie korzystaj z niego – ostrzega Tomasz Gierczak.

Szukasz materaca w Gorzowie? Sprawdź jaki będzie najlepszy

18 marca 2021, 11:01
Coraz więcej osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób zwiększyć komfort i walory zdrowotne swojego snu. Część osób decyduje się w takich sytuacjach na wymianę całego łóżka, jednak okazuje się, że taki ruch nie zawsze jest konieczny. Znacznie prostszym i tańszym rozwiązaniem będzie kupno nowego materaca do spania, który zapewni lepsze podparcie kręgosłupowi danej osoby. W jaki sposób znaleźć jednak odpowiednią konstrukcję i czym kierować się przy doborze? Poznaj, czym cechuje się dobry materac do łóżka i zadbaj o swój kręgosłup, poprawiając przy okazji jakość snu.

Czy szukasz nowej pracy? Poznaj najważniejsze zasady rekrutacji w czasie pandemii COVID-19.

16 marca 2021, 10:45
Ograniczenia gospodarcze i restrykcje sanitarne związane z pandemią COVID-19 wywróciły do góry nogami obowiązujące od lat zasady zarówno życia społecznego, jak i zawodowego. Świadomość faktu, że powrót do normalności może potrwać nawet kilkanaście miesięcy sprawiła, że ludzie nauczyli się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Wiele spraw załatwianych jest przez Internet, co ograniczyło ryzyko zarażenia, a z czasem stało się po prostu wygodne. Dotyczy to miedzy innymi z rekrutacji, które obecnie w większości przypadków odbywają się online.


Fotoreportaże