Wiadomości › Warto wiedzieć

Jak wygląda detoks alkoholowy i narkotykowy?

20 września 2021, 11:55
Zarówno detoks alkoholowy, jak i narkotykowy ma na celu przerwanie ciągu, w jakim jest osoba uzależniona, a także przygotowanie jej do dalszego leczenia. Odtruwanie organizmu odbywa się pod kontrolą sztabu lekarskiego, dzięki czemu możliwe jest bezpieczne odstawienie środków odurzających, a także złagodzenie efektów zespołu abstynencyjnego, który niezwykle często pojawia się po ich porzuceniu. Co warto wiedzieć na ten temat?

Pozycjonowanie w Toruniu – jak się za to zabrać?

17 września 2021, 16:13
Jesteś jednym z posiadaczy strony internetowej? A może dopiero myślisz o przeniesieniu swojej działalności do komputerowego świata? Masz specjalistę od SEO (Search Engine Optimization)? Nie? Koniecznie musisz to zmienić, ponieważ jest to rzecz wręcz niezbędna rzecz do prawidłowego funkcjonowania Twojej witryny internetowej.

Internet do mieszkania w bloku - jaki wybrać?

15 września 2021, 17:04
Nie wiesz, jaki internet do mieszkania wybrać? Zapoznaj się z ofertą UPC i ciesz się stabilnym internetem bez limitu!

Koniec lata! Jak nie przybrać na wadze na zimę?

15 września 2021, 16:59
Lato to idealny okres, aby nieco stracić zbędne kilogramy. W tym sezonie jesteśmy bardziej aktywni fizycznie, a przy tym zmieniamy swój jadłospis na bardziej lekkostrawny. Kiedy przychodzi jesień, a dni są coraz krótsze i zimniejsze, to trudno nam utrzymać kondycję fizyczną z lata, a także dotychczasową dietę. Dlatego to, co nas przeraża w tym okresie, to powrót do wagi sprzed paru miesięcy, a nawet odziedziczenie kilku dodatkowych kilogramów. Zatem jak nie przytyć jesienią i zimą?

Najlepsze zabiegi kosmetyczne na jesień - 5 jesiennych propozycji

13 września 2021, 11:07
Jesień jest idealnym czasem na regenerację i poprawę kondycji naszej skóry. W tym okresie jesteśmy mniej narażeni na działanie promieni słonecznych, a tym samym nasza skóra lepiej przyjmuje rekonwalescencję po zabiegową. Dlatego jesienią warto skorzystać z zabiegów upiększających, które znajdziemy w katalogu ofertowym salonów urody. Podpowiemy jakie zabiegi kosmetyczne warto zrobić jesienią.

Standy reklamowe – do czego mogą Ci się przydać?

13 września 2021, 11:06
Współczesna reklama wymaga wielu środków przekazu – to już nie tylko standardowy (lokalny, regionalny lub krajowy) spot radiowy czy telewizyjny, ale też baner w Internecie, albo… reklama „na żywo”. Do takiej formy przedstawiania swojego przedsiębiorstwa na pewno najlepiej przydadzą się standy reklamowe. Czym są i kiedy możesz je użyć?

Niedzielne zakupy w Gorzowie, czyli które sklepy są otwarte?

12 września 2021, 14:51
Według naszych wyliczeń, w Gorzowie w niedzielę czynnych jest sześć sklepów sieci Biedronka i tylko jeden sklep Lidl. Już wcześniej w niedzielę niehandlowe czynne były markety Intermarche, a całkiem niedawno do długiej listy placówek pocztowych dołączył Kaufland.

Na litewskim rynku zostaje uruchomiony serwis analityczny FoxyCredit

10 września 2021, 09:44
W czerwcu 2021 roku firma analityczna FoxyCredit rozpoczęła przygotowania do wejścia na litewski rynek finansowy; usługa zaczęła działać w pierwszym tygodniu sierpnia. Na stronie pojawiły się już recenzje dziewięciu znaczących firm finansowych: w szczególności informacje o ich warunkach kredytowania, wymaganiach wobec klientów oraz procedurze udzielania pożyczek. Analitycy serwisu zauważają szybki wzrost oglądalności - tylko w pierwszych dwóch dniach funkcjonowania serwisu odwiedziło go około 10 osób, a w kolejnym tygodniu ponad 200.

Czas na naukę hiszpańskiego

10 września 2021, 09:37
Język hiszpański to drugi – po angielskim – najpopularniejszy język świata. Warto zatem poznać go bliżej. Będzie pomocny nie tylko podczas podróży, ale też w przyszłej pracy, ponieważ coraz więcej pracodawców dostrzega potencjał rynku iberyjskiego. Gdzie najlepiej podjąć naukę? Bezpośrednio u źródła – w słonecznej Hiszpanii.

Jaka powinna być minimalna szerokość drogi dojazdowej do działki?

7 września 2021, 15:42
Wiele niedomówień i niejasności budzi kwestia szerokości drogi dojazdowej do działki. Zwykle mamy na myśli działkę budowlaną, na której planujemy prywatną inwestycję – budowę domu i zagospodarowanie całej posesji. Przepisy nie są oczywiste do interpretacji i sporo osób zastanawia się, czy taka droga ma mieć 3 metry czy też 5 metrów szerokości. Jest to zwłaszcza istotne w kontekście konieczności wyznaczenia służebności drogi.


Fotoreportaże