• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Kierujący oplem wjechał pod tramwaj [zdjęcia]

1 września 2022, 10:58
W czwartkowe przedpołudnie przy Al. 11 Listopada w Gorzowie doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel z tramwajem linii nr 2. Ruch tramwajów w kierunku Wieprzyc jest zablokowany.

W czwartek 1 września po godz. 10.30 doszło do wypadku przy Al. 11 Listopada w Gorzowie z udziałem samochodu osobowego marki opel i tramwaju linii nr 2. Na miejsce został wysłany nadzór ruchu Miejskiego Zakładu Komunikacji i policja.

Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Olimpijską. Tramwaj „Helmut” jechał w kierunku Wieprzyc, natomiast kierujący oplem próbował przejechać przez torowisko i wymusił pierwszeństwo, wjeżdżając wprost pod tramwaj.

Na szczęście kierowcy opla nic poważnego się nie stało. Obecnie ruch tramwajów w kierunku Wieprzyc jest wstrzymany.

To już kolejne tego typu zdarzenie w ostatnich dniach. We wtorek 30 sierpnia przy ul. Sikorskiego również doszło do zderzenia opla i Helmuta linii nr 2 jadącego w kierunku Wieprzyc. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Gorzów: Zderzenie z tramwajem przy Sikorskiego". Natomiast w środę 24 doszło również do wypadku przy Al. 11 Listopada. Wówczas wprost pod tramwaj wjechał kierujący mercedesem. Poszkodowany kierowca został zabrany przez pogotowie do szpitala. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Zderzenie mercedesa z tramwajem. Jedna osoba ranna".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości