• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Zderzenie busa z hondą. Utrudnienia na Walczaka

29 sierpnia 2022, 10:41
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałek przy ul. Walczaka na wysokości Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego doszło do zderzenia busa z hondą CR-V. Na miejsce została wysłana straż pożarna oraz policja.

W poniedziałek 29 sierpnia o godz. 10.05 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów przy ul. Walczaka na wysokości Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia busa z hondą CR-V. Według wstępnych ustaleń, kierujący busem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony szpitala i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej hondzie, w wyniku czego doszło do zderzenia.

W pojazdach wystrzeliły poduszki powietrzne. Na szczęście nikimu nic się nie stało. Jednak strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby pomóc wyjść kierowcy busa z pojazdu. Na czas tych działań ul. Walczaka była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości