• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Z Nova Park znika SPAR. Co powstanie w jego miejscu?

26 sierpnia 2022, 11:39
fot. gorzowianin.com
Tylko do końca sierpnia będzie czynny sklep SPAR znajdujący się w centrum handlowym Nova Park w Gorzowie. Później supermarket zostanie zlikwidowany. Zarządca Nova Park jest w trakcie rozmów z markami, które są zainteresowane otwarciem swojego sklepu w miejscu SPARa.

Pod koniec kwietnia 2020 roku w centrum handlowym Nova Park otworzył się supermarket SPAR, który zastąpił w tym miejscu sklep Piotr i Paweł. Supermarket po rebrandingu i remodelingu zajmował powierzchnię ponad 1100 m2. Jak się właśnie okazuje, po ponad 2 latach sklep zostanie zamknięty, ponieważ przynosił sieci straty.

SPAR będzie czynny tylko do 31 sierpnia sierpnia, następnie zostanie zlikwidowany. - Przepraszamy, ten sklep zostanie zamknięty z dniem 31 sierpnia 2022 roku. Pozdrawiamy serdecznie! - czytamy na kartce, która została wywieszona przy kasach. Co zatem powstanie w jego miejscu? Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do zarządcy centrum handlowego Nova Park.

- W tym momencie prowadzimy rozmowy z markami, które są zainteresowane obecnością w Nova Park, jednak ze względu na tajemnicę handlową oraz stopień zaawansowania negocjacji biznesowych nie możemy obecnie udzielić żadnych informacji. Chcielibyśmy jasno podkreślić, że na bieżąco dbamy o rozwój naszej oferty handlowej, śledząc przede wszystkim zmieniające się oczekiwania konsumentów. Już teraz możemy zdradzić, że jeszcze w tym roku do grona najemców Nova Park dołączą kolejne nowe sklepy – mówi Maciej Tatała, dyrektor Nova Park

Można przypuszczać, że z całą pewnością nie zostanie tam otworzona Biedronka oraz Netto, ponieważ oba sklepy znajdują się po drugiej stronie ul. Przemysłowej. Można się spodziewać natomiast supermarketu typu Stokrotka lub Chata Polska.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości