Wiadomości

Gorzów: Na Warcie będą ścigać się smocze łodzie [film]

18 sierpnia 2022, 16:05
fot. archiwum
W niedzielę 28 sierpnia na rzece Warcie w Gorzowie odbędą się wyścigi smoczych łodzi. W imprezie mogą wziąć zarówno dzieci, jak i dorośli, pod warunkiem, że wcześniej zgłosili chęć udziału. Każda załoga smoczej łodzi musi liczyć minimum 8 osób. Start imprezy w niedzielę o godz. 11 na przystani Klubu Sportowego „Admira”.

Wyścig smoczych łodzi wraca na rzekę Wartę. W tym roku impreza organizowana przez Klub Sportowy „Admira” odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia. W niedzielny poranek o godz. 10 nastąpi otwarcie biura zawodów na przystani Klubu Sportowego „Admira” przy ul. Wał Okrężny 32. Organizatorzy sprawdzą listę zgłoszonych osad, oraz odbędzie się odprawa kapitanów załóg. Z kolei o godz. 11 wystartują pierwsze smocze łodzie.

Zawody odbędą się w trzech kategoriach - dzieci, fan oraz sport. Wyścig smoczych łodzi we wszystkich kategoriach odbędzie się na dystansie 200 metrów. Każda drużyna musi składać się z 8 osób wiosłujących i bębniarza, który będzie nadawał tempo wiosłowania. W regatach mogą brać udział dzieci od 10 roku życia za zgodą opiekunów. Impreza potrwa do godz. 17.30.

Formularz zgłoszenia do pobrania na stronie ks-admira.pl. Szczegółów na temat imprezy udziela Monika Chrobot pod nr telefonu 95 722 40 48 lub 783-702-748.

A tak było podczas imprezy w 2021 roku. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości