• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Na bagnach odnaleziono ludzkie zwłoki

14 sierpnia 2022, 19:23
fot. archiwum
Do dramatycznego odkrycia doszło na terenie bagiennym nad jeziorem w Mironicach. Postronna osoba odnalazła w bagnie ludzkie zwłoki. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

W niedzielę 14 sierpnia około godz. 17.30 doszło do dramatycznego odkrycia niedaleko ośrodka Azyl w Mironicach. Postronna osoba odnalazła w lesie nad jeziorem ludzkie zwłoki. Do odkrycia zwłok doszło do terenach bagiennych.

Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej oraz policja i prokurator. - W kompleksie bagiennym odnaleziono zwłoki. Jest to bardzo trudny teren, więc wyciągnięcie zwłok nie będzie należało do najłatwiejszych zadań. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Na ten moment trudno powiedzieć czy są to zwłoki kobiety czy mężczyzny – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, odnalezione zwłoki są w znacznym stopniu rozkładu. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni co było przyczyną śmierci denata lub denatki. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości