Wiadomości

Na bagnach odnaleziono ludzkie zwłoki

14 sierpnia 2022, 19:23
fot. archiwum
Do dramatycznego odkrycia doszło na terenie bagiennym nad jeziorem w Mironicach. Postronna osoba odnalazła w bagnie ludzkie zwłoki. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

W niedzielę 14 sierpnia około godz. 17.30 doszło do dramatycznego odkrycia niedaleko ośrodka Azyl w Mironicach. Postronna osoba odnalazła w lesie nad jeziorem ludzkie zwłoki. Do odkrycia zwłok doszło do terenach bagiennych.

Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej oraz policja i prokurator. - W kompleksie bagiennym odnaleziono zwłoki. Jest to bardzo trudny teren, więc wyciągnięcie zwłok nie będzie należało do najłatwiejszych zadań. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Na ten moment trudno powiedzieć czy są to zwłoki kobiety czy mężczyzny – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, odnalezione zwłoki są w znacznym stopniu rozkładu. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni co było przyczyną śmierci denata lub denatki. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości