• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Kierująca fiatem potrąciła rowerzystkę na oznakowanym przejeździe

25 lipca 2022, 11:13
fot. czytelnik Marcin
W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do potrącenia rowerzystki na oznakowanym przejeździe rowerowym przy wjeździe na rondo Ofiar Katynia przez kobietę kierującą fiatem. Potrącona rowerzystka została zabrana do szpitala.

W poniedziałek 25 lipca przed godz. 11 na rondzie Ofiar Katynia doszło do wypadku. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika Marcina.

Jak się okazało, kierująca samochodem osobowym marki fiat wjeżdżając na rondo Ofiar Katynia z ul. Walczaka od strony centrum miasta, potrąciła rowerzystkę na oznakowanym przejeździe rowerowym. Siła uderzenia musiała być duża, ponieważ rowerzystka poleciała na maskę i uderzyła w przednią szybę fiata, następnie spadła na jezdnię. W aucie została zbita przednia szyba.

- Do potrącenia doszło na oznakowanym przejeździe rowerowym. Potrącona rowerzystka została zabrana do szpitala na badania. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości