Wiadomości

Czytelnik wskazuje usterki na wyremontowanej ul. Chrobrego

14 lipca 2022, 12:02
fot. czytelnik Paweł
Przebudowa ul. Chrobrego i Mieszka I jest już na finiszu. Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na pierwsze usterki na świeżo wyremontowanej ul. Chrobrego – chodzi o popękane i źle przycięte płytki. Miasto tłumaczy, że procedury odbiorowe zostaną przeprowadzone po zgłoszeniu przez wykonawcę zakończenia inwestycji.

Praktycznie zakończyła się przebudowa ul. Chrobrego i Mieszka I w Gorzowie. Zgodnie z umową wykonawca ma czas na realizację wszystkich prac do piątku 15 lipca. Firma ZUE i FDO zajmuje się jeszcze poprawianiem studzienek kanalizacyjnych na pasie lewoskrętu z ul. Jagiełły w ul. Chrobrego.

Wydawałoby się, że tuż po remoncie nie ma się co czego przyczepić, w końcu wszystko jest nowe. Jednak do portalu gorzowianin.com napisał czytelnik Paweł, który zwrócił uwagę na pierwsze usterki na wyremontowanej ul. Chrobrego.

- Wyremontowany fragment w centrum miasta przy dawnej Filipince, na murku położono płytki które są źle dobrane rozmiarowo. Nie zostały nawet przycięte i wystają z każdej strony po kilka centymetrów, już są popękane i w wielu miejscach ułamane tworząc ostre jak brzytwa krawędzie. Tylko czekać aż jakiś dziecko wpadnie, lub nawet usiądzie, na coś takiego, głębokie rozcięcie gwarantowane - opisuje pan Paweł, mieszkaniec Gorzowa.

W związku z tym, zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Gorzowa z pytaniami czy został już przeprowadzony odbiór wyremontowanej ul. Chrobrego i Mieszka I, a także czy wykonawca zostanie zobowiązany do naprawy usterek.

- Miasto czeka na oficjalne zgłoszenie zakończenia przebudowy. Procedury odbiorowe będą prowadzone po tym zgłoszeniu. Wszystkie usterki będą musiały zostać usunięte - komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości