• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Śmigłowiec LPR wylądował koło Filharmonii Gorzowskiej

10 lipca 2022, 19:43
fot. czytelnik Paweł
W niedzielę doszło do niecodziennej sytuacji na os. Dolinki w Gorzowie. Przed Filharmonią Gorzowską wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak się okazało, w jednym z mieszkań przy ul. Widok zasłabł mężczyzna, natomiast w mieście zabrakło wolnej karetki, dlatego też na miejsce został wysłany śmigłowiec.
Do portalu gorzowianin.com napisał czytelnik Paweł, który dopytywał o to, co się stało na os. Dolinki. Wszystko przez to, że w niedzielę 10 lipca po godz. 19 przed Filharmonią Gorzowską wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Teren lądowania zabezpieczali strażacy.

Jak się okazało, śmigłowiec LPR został wysłany do pacjenta przy ul. Widok, ponieważ w Gorzowie nie było wolnej karetki. - W jednym z mieszkań przy ul. Widok zasłabł mężczyzna. Na miejsce został wysłany śmigłowiec LPR, ponieważ na terenie Gorzowa nie było wolnej karetki. Miejsce lądowania zabezpieczali strażacy – mówi dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości