• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 26 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Wypadek pod Gorzowem. Doszło do czołówki mercedesa i peugeota

3 lipca 2022, 09:28
fot. Wypadki Gorzów
W niedzielę nad ranem na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Za miejscowością Bolemin w stronę Krzeszyc na wysokości parkingu leśnego zderzył się czołowo mercedes i peugeot. W wyniku wypadku ranny został kierowca peugeota, natomiast dzieci podróżujące mercedesem zostały zabrane do szpitala na badania.

W niedzielę 3 lipca o godz. 5.35 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 za miejscowością Bolemin w stronę Krzeszyc. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że na wysokości parkingu leśnego doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – peugeota i mercedesa. - Kobieta kierująca mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas, gdzie doprowadziła do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym peugeotem. W wyniku wypadku ranny został mężczyzna kierujący peugeotem. Natomiast w mercedesie oprócz kobiety, podróżowała jeszcze pięcioro dzieci, które chociaż nie odniosły obrażeń, zostały zabrane do szpitala na badania. Jest to standardowa procedura, jeżeli w wypadku uczestniczą dzieci – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Przez dwie godziny droga była całkowicie zablokowana. Obecnie kierowcy jadą objazdem przez parking leśny.

AKTUALIZACJA

godz. 10.50 - Droga w miejscu wypadku została odblokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości