Wiadomości

Pijany kierowca volkswagena wjechał w śmietniki

20 czerwca 2022, 09:23
fot. Shutterstock
W sobotni wieczór przy ul. Wawrzyniaka na gorzowskim Zawarciu doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy volkswagena. Okazało się, że 41-letni kierowca, który wjechał autem w śmietniki ma swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik, który poinformował o obywatelskim zatrzymaniu pijanego kierowcy volkswagena. Do zdarzenia doszło w sobotę 18 czerwca przy ul. Wawrzyniaka w Gorzowie. - W sobotę około godz. 21 doszło zatrzymania pijanego kierowcy, który wjechał w śmietniki przy ul. Wawrzyniaka. Mężczyzna jeździł po okolicy nie panując nad autem. Został zatrzymany przez mieszkańców z pomocą policji - relacjonuje czytelnik.

Na miejsce został wysłany policyjny patrol, który zatrzymał mężczyznę. - Okazało się, że 41-letni kierowca volkswagena miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kiedy 41-latek wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty związane z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości