• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijany kierowca volkswagena wjechał w śmietniki

20 czerwca 2022, 09:23
fot. Shutterstock
W sobotni wieczór przy ul. Wawrzyniaka na gorzowskim Zawarciu doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy volkswagena. Okazało się, że 41-letni kierowca, który wjechał autem w śmietniki ma swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik, który poinformował o obywatelskim zatrzymaniu pijanego kierowcy volkswagena. Do zdarzenia doszło w sobotę 18 czerwca przy ul. Wawrzyniaka w Gorzowie. - W sobotę około godz. 21 doszło zatrzymania pijanego kierowcy, który wjechał w śmietniki przy ul. Wawrzyniaka. Mężczyzna jeździł po okolicy nie panując nad autem. Został zatrzymany przez mieszkańców z pomocą policji - relacjonuje czytelnik.

Na miejsce został wysłany policyjny patrol, który zatrzymał mężczyznę. - Okazało się, że 41-letni kierowca volkswagena miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kiedy 41-latek wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty związane z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości