• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

W parku Róż będzie nowe oświetlenie

14 czerwca 2022, 15:52
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się budową nowego oświetlenia na placu zabaw oraz na mostku w parku Wiosny Ludów, czyli popularnego parku Róż. Jeżeli uda się wybrać wykonawcę, wówczas nowe oświetlenie powinno pojawić się do połowy października.

Rewitalizacja parku Wiosny Ludów, czyli popularnego parku Róż nie poszła tak, jak powinna. Już od początku roku mieszkańcy Gorzowa wskazywali szereg fuszerek oraz niedociągnięć w parku. Schodząca farba z pergoli oraz stojąca woda na nowo wybudowanych schodach – to dwie najbardziej rzucające się w oczy usterki w zrewitalizowanym parku Róż. Wykonawca został zobowiązany do ich usunięcia o czym portal gorzowianin.com informował w artykule „Trwa naprawa usterek w parku Róż. Czy wykonawca dostanie karę?”.

Teraz władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się budową nowego oświetlenia na placu zabaw oraz na mostku w parku. Miasto czeka na zgłoszenia chętnych firm do 30 czerwca. Wykonawca będzie musiał zająć się budową nowego oświetlenia na placu zabaw, które będzie się składało z 6 słupów z oprawami led. A także likwidacją dwóch istniejących słupów. Natomiast jeżeli chodzi o modernizację oświetlenia na mostku, to istniejące lampy mają zostać wymienione na takie w technologii led, jednak stylizacja słupów ma nawiązywać swoim wyglądem do obecnych latarni.

Firma, która złoży najkorzystniejszą ofertę i zostanie wybrana przez miasto, będzie miała czas do 15 października 2022 roku na realizację wszystkich prac.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości