• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 60 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Po pijaku i bez uprawnień. 58-latek dachował renault [zdjęcia]

30 maja 2022, 11:28
fot. Anna Kluwak
W sobotni wieczór w podgorzowskim Brzozowcu doszło do dachowania samochodu marki renault clio. Jak się okazało, 58-latek który kierował pojazdem był pijany oraz nie posiadał prawa jazdy. Mężczyzna miał w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Wracamy do sprawy wypadku do którego doszło w sobotni wieczór w miejscowości Brzozowiec koło Gorzowa. Na wjeździe do Brzozowca od strony Deszczna doszło do dachowania samochodu osobowego marki renault. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Dachowanie renault pod Gorzowem”.

Kierujący renault wjeżdżając w łuk drogi, stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas, odbił się od chodnika, przez co auto dachowało. Pojazd zatrzymał się tuż przed ogrodzeniem posesji. Według relacji świadków, kierujący renault był pod wpływem alkoholu. Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Potwierdziło się, to co mówili świadkowie.

- 58-letni mężczyzna, który kierował renault był po wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu. Ponadto nie miał uprawnień do kierowania. 58-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyźnie za jazdę pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

1/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

2/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

2/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

3/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

3/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

4/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

4/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

5/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

5/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości