• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dachowanie renault pod Gorzowem [zdjęcia]

28 maja 2022, 23:14
fot. Anna Kluwak
W sobotni wieczór w podgorzowskim Brzozowcu doszło do dachowania samochodu marki renault clio. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, mężczyzna, który kierował pojazdem był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia.

W sobotę 28 maja o godz. 22.37 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Brzozowiec koło Gorzowa. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do dachowania samochodu osobowego marki renault clio. Do zdarzenia doszło na wjeździe do Brzozowca od strony Deszczna. Według wstępnych ustaleń, kierujący renault wjeżdżając w łuk drogi, stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas, odbił się od chodnika, przez co auto dachowało. Pojazd zatrzymał się tuż przed ogrodzeniem posesji.

Według relacji świadków, kierujący renault był pod wpływem alkoholu. - Kierowca był pijany. To cud, że nikogo nie zabił – mówi jeden z mieszkańców Brzozowca, który pojawił się na miejscu zdarzenia. - Kolejny idiota za kierownicą, brak słów – dodaje drugi.

Kierujący renault doznał obrażeń, został przekazany pod opiekę pogotowia. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

1/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

2/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

2/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

3/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

3/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

4/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

4/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

5/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

5/5 Dachowanie renault w Brzozowcu

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości