• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Gorzowie otworzy się w końcu Hebe!

1 czerwca 2022, 12:01
fot. Anna Kluwak
Mamy bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców Gorzowa. Jeszcze w wakacje w naszym mieście otworzy się pierwsza drogeria Hebe. Sieć otworzy swój sklep na parterze galerii Nova Park.

Hebe to sieć oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów.

Jest to drogeria na którą od dłuższego czasu czekają mieszkańcy Gorzowa i ciągle dopytują się czy Hebe w końcu otworzy się w naszym mieście. Dlatego mamy bardzo dobrą wiadomość. Jeszcze w wakacje, pierwsza drogeria Hebe zostanie otwarta w Gorzowie.

Sklep sieci Hebe będzie zlokalizowany na parterze centrum handlowego Nova Park. Wielkie otwarcie zaplanowano na piątek 29 lipca. Wówczas na klientów będzie czekał zapewne szereg promocji.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości