• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Zamiast klepiska, będzie parking z prawdziwego zdarzenia

1 czerwca 2022, 11:44
fot. Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie
Jeszcze w tym roku mają rozpocząć się prace przy remoncie parkingu przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie. Władze lecznicy podkreślają, że będzie to kompleksowa przebudowa, która zamieni klepisko w parking z prawdziwego zdarzenia.

Każde miejsce parkingowe przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Dekerta jest na wagę złota, dlatego też w wielu przypadkach samochody są zostawiane gdzie popadnie. Chociaż w 2018 roku został doraźnie wyremontowany fragment betonowego parkingu, to jego pozostała część pozostawiała wiele do życzenia.

Dlatego mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Gorzowa i wszystkich osób, które odwiedzają gorzowski szpital. Parking przy Dekerta zostanie wyremontowany. - W ostatnich latach to też olbrzymie inwestycje w budynki i sprzęt, który wspomaga leczenie ludzi potrzebujących pomocy. Przychodzi jednak czas, aby zadbać o wygodę i bezpieczeństwo parkowania w okolicy naszej lecznicy. Właśnie otrzymaliśmy cudowną wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku o dofinansowanie m.in. przebudowy parkingów na Dekerta. Niebawem więc zmienimy to klepisko w prawdziwy, bezpieczny parking dla naszych aut – podkreśla Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Obecnie władze szpitala przygotowują specyfikację inwestycji, a następnie ogłoszą przetarg na przebudowę parkingu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w 2022 roku rozpoczną się prace remontowe. To ile będzie kosztowała inwestycja oraz jak długo potrwa przebudowa parkingów będzie wiadomo, jak będzie gotowa dokumentacja.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości