Wiadomości

Tuż pod Gorzowem powstanie "Targ nad jeziorem"

17 maja 2022, 12:53
fot. Anna Kluwak
W ostatnią niedzielę maja nad jeziorem w Kłodawie ruszy „Targ nad jeziorem”. Będzie to miejsce, w którym będzie można kupić świeże i naturalne produkty prosto od producentów. Nie zabraknie pysznych wędlin, serów, miodów, chleba czy słodkich wypieków i lodów. Targ będzie czynny w każdą niedzielę w godz. 9-14.

W niedzielę 29 maja o godz. 9 nad jeziorem w Kłodawie, a dokładnie przy ul. Wojcieszyckiej 8 ruszy „Targ nad jeziorem”. Będzie to miejsce, gdzie będzie można zaopatrzyć w świeże oraz naturalne produkty różnego rodzaju, a wszystko to w jednym miejscu i czasie, a do tego bezpośrednio z rąk producentów.

Skąd w ogóle wziął się pomysł? - Prowadzimy podobne miejsce pod nazwą „Twój Zielony Targ” w Zielonej Górze. Mieliśmy wielu klientów z Gorzowa i okolic, którzy chwalili sobie nasz pomysł i dopytywali się czy coś takiego zamierzamy otworzyć również na północy województwa lubuskiego. Również dostawcy z północnej części regionu wskazywali, że przydałoby się takie miejsce nie tylko w Zielonej Górze. Dlatego podjęliśmy decyzję, że działamy i tym samym nad jeziorem w Kłodawie powstanie „Targ nad jeziorem” - opowiada Paula Lencewicz z Targu nad jeziorem.

Na ten moment swoje uczestnictwo potwierdziło 20 wystawców, natomiast z 10 kolejnymi trwa dopinanie ostatnich formalności. Jedno jest pewne, w ostatni weekend maja nad jeziorem w Kłodwie będzie po prostu pysznie. Będzie można zjeść śniadanie w pięknych okolicznościach przyrody. Na targu spotkamy lokalnych producentów z pysznym jedzeniem m.in. wędlinami, serami, miodami, chlebami, przetworami, słodkimi wypiekami czy lodami. Będzie strefa relaksu z leżakami oraz strefa dla dzieci.

„Targ nad jeziorem” będzie czynny w każdą niedzielę, przez cały rok w godz. 9-14. A wszystko dzięki temu, że będzie znajdował się w budynku. Natomiast w okresie letnim będzie również część zewnętrzna.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości