• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W altanie śmietnikowej odnaleziono zwłoki

9 maja 2022, 14:29
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowe przedpołudnie doszło do dramatycznego odkrycia w altanie śmietnikowej przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie. Jeden z mieszkańców odnalazł tam zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Informację o dramatycznym odkryciu w altanie śmietnikowej przy ul. Dąbrowskiego tuż obok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego otrzymaliśmy od czytelniczki Marleny na facebookowym profilu portalu gorzowianin.com. - W altanie śmietnikowej na podwórku odnaleziono zwłoki - napisała czytelniczka Marlena.

Okazało się, że w altanie śmietnikowej zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Jest to prawdopodobnie osoba bezdomna, ponieważ w pobliżu znajdowała się kołdra i poduszka. - Potwierdzam, że zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Trwa potwierdzanie tożsamości denata. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Sekcja zwłok ma wyjaśnić, jaka była przyczyna śmierci mężczyzny. Jednak jak podkreślają służby, na ten moment nic nie wskazuje na to, aby miało to być zdarzenie o charakterze kryminalnym.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości