Wiadomości

Budynek płonął jak pochodnia. Ludzie uciekali przez okno [film]

7 maja 2022, 10:08
fot. czytelnik Wojciech
W sobotę w nocy w Baczynie koło Gorzowa doszło do pożaru stodoły, która była połączona z budynkiem mieszkalnym. Drewniana stodoła była cała objęta ogniem. Mieszkańcy uciekali z domu przez okno. W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej.

W sobotę 7 maja o godz. 3.30 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w miejscowości Baczyna. Na miejsce zostało wysłanych łącznie sześć zastępów straży pożarnej.

Jak się okazało, przy ul. Gorzowskiej w Baczynie doszło do pożaru stodoły, która była połączona bezpośrednio z domem mieszkalnym. Zanim na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożarnej, drewniana stodoła płonęła jak pochodnia – cały budynek był objęty ogniem. Natomiast mieszkańcy uciekali z domu przez okno.

Akcja gaśnicza trwała kilka godzin. Działania strażaków zakończyły się dopiero po godz. 7 rano. - Doszło do pożaru stodoły, która była połączona z budynkiem mieszkalnym. Spaleniu uległa stodoła, ale na szczęście udało się obronić przed ogniem dom. Nikt nie został poszkodowany – komentuje dyżurny WSKR.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości