• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Nad morze z Gorzowa za 19 złotych?

6 maja 2022, 08:44, mk
Foto: Beata Meler/Kolej Oczami Nastawniczego
PKP Intercity wprowadziło ciekawy system sprzedaży biletów. Dzięki temu już za 19 złotych możemy dojechać do Trójmiasta. Warunek jest jeden - musimy upolować okazję i zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Łowcy promo, to nowa propozycja naszego narodowego przewoźnika. Dzięki dynamicznemu systemowi sprzedaży biletów możemy w naprawdę dobrej cenie skorzystać z bezpośredniego pociągu do Trójmiasta. Codziennie z Gorzowa odjeżdża TLK Bory Tucholskie, który zawiezie nas na przykład do Sopotu w niewiele ponad 5 godzin. I to za 19 złotych - jeśli uda nam się upolować promocję.

Jak to działa? Jeżeli kupujemy bilety na przejazd tego samego dnia, to koszt podróży pociągiem TLK Bory Tucholskie wyniesie nas 72 złote. Jeżeli kupimy bilet np. z tygodniowym wyprzedzeniem, to cena jest już niższa i wynosi 39,60, a jeżeli naszą wyprawę nad morze zaplanujemy o wiele wcześniej, to bilet normalny możemy kupić za 19 złotych. Tak jest w przypadku wszystkich innych miejsc na trasie pociągu TLK Bory Tucholskie. Np. do Kostrzyna możemy pojechać już za 4 złote, a do Krzyża czy Piły za 9 złotych. 

To prawda, oferta jest dość atrakcyjna. Ale zanim kupicie bilet na ten pociąg, pamiętajcie, że TLK Bory Tucholskie na swojej trasie ciągnięty jest przez bardzo awaryjne lokomotywy spalinowe. O problemach pasażerów pociągu TLK Bory Tucholskie pisaliśmy w artykule pt.: Podróż do Gorzowa pociągiem to jak gra w rosyjską ruletkę

Jeżeli lubicie dodatkowe przygody i np. kilkugodzinne oczekiwanie na inną lokomotywę, to możecie skusić się na taką ofertę. Jeżeli jednak zależy Wam na czasie i w miarę punktualnym dotarciu do celu, wybierzcie droższe połączenie z przesiadką.  


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości