• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Pożar budynku wielorodzinnego pod Gorzowem

27 kwietnia 2022, 20:59
fot. archiwum
W środowy wieczór doszło do pożaru budynku wielorodzinnego w Jeninie koło Gorzowa. Paliło się poddasze budynku, w którym mieszkało 9 rodzin. Na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej, obecnie trwa dogaszanie.

W środę 27 kwietnia o godz. 19.26 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku wielorodzinnego przy ul. Nowej w Jeninie. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 7 zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie

Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, okazało się, że pali się poddasze budynku wielorodzinnego. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej. Po kilkudziesięciu minutach udało się opanować sytuację.

- W budynku wielorodzinnym mieszkało 9 rodzin. Wszyscy ewakuowali się przed przybyciem służb na miejsce. Jedna osoba nawdychała się dymu, został przekazana pod opiekę załodze pogotowia. Obecnie sytuacja jest opanowana, trwa dogaszanie – mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości