• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący peugeotem potrącił dziecko na pasach

27 kwietnia 2022, 16:12
fot. Wypadki Gorzów
W środowe popołudnie doszło do wypadku na przejściu dla pieszych przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie. Kierujący peugeotem potrącił na pasach 8-letnią dziewczynkę. Poszkodowane dziecko zostało zabrane do szpitala.

W środę 27 kwietnia o godz. 15.43 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia dziecka przez kierującego samochodem osobowym marki peugeot. 8-letnia dziewczynka została potrącona, kiedy znajdowała się już na pasach.

- Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.  Poszkodowana 8-latka została zabrana przez pogotowie do szpitala - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości