Wiadomości

Ruszył remont fragmentu Al. Konstytucji 3 Maja

21 kwietnia 2022, 13:22
fot. Anna Kluwak
W czwartek rozpoczął się remont fragmentu Al. Konstytucji 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ul. Estkowskiego do ronda koło Rolnika. Wymieniona zostanie nawierzchnia oraz pojawi się nowe oświetlenie. Prace mają potrwać do końca maja.

W czwartek 21 kwietnia został zamknięty fragment Al. Konstytucji 3 Maja na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Estkowskiego, a rondem koło Rolnika, którego oficjalna nazwa to rondo Wolontariuszy. Powód? Remont 150-metrowego odcinka Al. Konstytucji 3 Maja.

Wykonawca już od samego rana wziął się do pracy. Sfrezował jezdnię oraz rozebrał krawężniki. W ramach inwestycji zostanie ułożona siatka wzmacniająca konstrukcję jezdni, pojawi się nowa nawierzchnia oraz nowe oświetlenie. Prace mają potrwać do końca maja 2022 roku.

W związku z pracami, zmianie uległa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Estkowskiego i Al. Konstytucji 3 Maja. Wyłączony z ruchu został prawoskręt z ul. Estkowskiego. Objazd zamkniętego odcinka dla jadących ul. Estkowskiego czy Al. Konstytucji 3 Maja wyznaczony został przez ul. Estkowskiego oraz Orląt Lwowskich do ronda Wolontariuszy. Objazd został oznakowany jako objazd do ul. Sikorskiego i Dworcowej.

Natomiast jadący od ul. Sikorskiego zostaną skierowani na rondzie Wolontariuszy w lewo, w ul. Dworcową i następnie przez Składową i Jancarza do ul. Estkowskiego i Konstytucji 3 Maja.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości