• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wielkanocne zakupy w Gorzowie. Do której są czynne sklepy w Wielką Sobotę?

6 kwietnia 2023, 10:15, Marcin Kluwak
fot. archiwum
W Wielką Sobotę 8 kwietnia sklepy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego będą czynne znacznie krócej, niż ma to miejsce w zwykły weekend. Sprawdziliśmy, do której godziny będą otwarte sklepy w Wielkanoc w Gorzowie.

Sprawdziliśmy, jak wyglądają godziny otwarcia sklepów tuż przed Wielkanocą w Gorzowie. W Wielką Sobotę, czyli 8 kwietnia sklepy dużych sieci oraz galerie handlowe zostaną zamknięte wcześniej, niż zazwyczaj – te czynne będą maksymalnie do godz. 14. Zakupy po południu będziemy mogli zrobić jedynie w osiedlowych sklepach, gdzie sprzedają sami właściciele oraz na stacjach benzynowych. Do godziny 20 czynny będzie Sklep Polski przy ul. Ulimskiej, a także Lewiatan przy ul. Wróblewskiego.

Dlatego jeżeli ktoś planował zrobić zakupy na ostatnią chwilę, lepiej tego nie robić, bo mogą być spore kolejki przy kasach. Z kolei w Niedzielę Wielkanocną 9 kwietnia i Lany Poniedziałek 10 kwietnia sklepy będą zamknięte. Wyjątkiem jest Sklep Polski, który czynny będzie od 10 do 18.

Godziny otwarcia sklepów w Wielkanoc w Gorzowie. Do której godziny będą czynne sklepy w Wielkanoc w Gorzowie?

Biedronka -  sklepy będą czynne krócej niż zazwyczaj. Sklep 8 kwietnia będzie czynny do godz. 13.

Lidl - w przypadku Lidla, zakupu w Wielką Sobotę zrobimy do godz. 14

Aldi - sklep Aldi przy ul. Płsudskiego będzie czynny do godz. 13

Netto - również w Netto zakupy w sobotę zrobimy jedynie do godziny 13.

Kaufland - sklep Kaufland przy ulicy Matejki w Wielką Sobotę będzie czynny do godz. 13.

Carrefour - nowy supermarket Carrefour mieszczący się w centrum handlowym Nova Park będzie czynny w sobotę do godz. 13

Intermarche – sklep Intermarche w Gorzowie przy Dowbora-Muśnickiego, Fredry i Pomorskiej w sobotę 8 kwietnia będzie czynne do godz. 13.30

Dino - market Dino mieszczący się przy ul. Koniawskiej i Ryskiej w Wielką Sobotę będzie czynny do godz. 13.30

Stokrotka - w Wielką Sobotę sklepy Stokrotka będą czynne do godz. 13

Sklep Polski - rodzinny market czynny będzie w sobotę aż do godziny 20. Zakupy w sklepie przy ul. Ulimskiej zrobimy też w Poniedziałek Wielkanocny w godzinach 10-18. Drugi Sklep Polski przy ulicy Kombatantów czynny będzie w sobotę do 17:00, a w poniedziałek od 10 do 18.

Lewiatan przy ul. Wróblewskiego - Sklep w Wielką Sobotę będzie czynny aż do godz. 20. Z kolei w poniedziałek 10 kwietnia w godz. 12-20.

Żabka - sklepy mogą być otwarte do godz. 14. Niektóre jednak placówki mogą zdecydować się na wydłużenie godzin otwarcia w momencie, kiedy za kasą stanie sam właściciel. Informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych sklepach.

Godziny otwarcia galerii handlowych w Wielkanoc w Gorzowie. Do której godziny będą czynne galerie handlowe w Wielkanoc w Gorzowie?

Centrum handlowe Nova Park

W sobotę 8 kwietnia centrum handlowe Nova Park będzie otwarte do godziny 13.30, natomiast siłownia będzie czynna do godz. 20. Natomiast w niedzielę 9 kwietnia zarówno centrum handlowe, jak i siłownia będą nieczynne. Z kolei w poniedziałek 10 kwietnia sklepy w centrum handlowym będą zamknięte, a Fabryka Formy będzie czynna w godz. 12-22.

Galeria Feeria

Zakupy w Galerii Feeria będziemy mogli zrobić w sobotę 8 kwietnia do godziny 13.30. Na seanse kino Cinema 3D zaprasza sobotę i niedzielę w godz. 14-22, natomiast w poniedziałek w godz. 10-22.

Galeria Askana

Galeria w centrum Gorzowa w Wielką Sobotę będzie czynna zaledwie do godziny 13.30. Natomiast kino Helios będzie grało zgodnie z repertuarem. Z kolei w Wielkanoc zarówno galeria handlowa, jak i kino będzie nieczynne. Natomiast już w poniedziałek kino będzie grało zgodnie z repertuarem, a sama galeria będzie zamknięta.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości