Wiadomości

Wielkanocne zakupy na ostatnią chwilę. Do której są czynne sklepy w sobotę?

14 kwietnia 2022, 09:15
Sklepy na terenie Gorzowa będą znacznie krócej otwarte w Wielką Sobotę, niż ma to miejsce w zwykły weekend. Sprawdziliśmy jak wygląda możliwość zrobienia zakupów na ostatnią chwilę w sobotę 16 kwietnia tuż przed Wielkanocą.

W Wielką Sobotę, czyli 16 kwietnia sklepy dużych sieci oraz galerie handlowe zostaną zamknięte wcześniej, niż zazwyczaj – maksymalnie do godz. 14. Zakupy po południu będziemy mogli zrobić jedynie w osiedlowych sklepach, gdzie sprzedają sami właściciele oraz na stacjach benzynowych. Dlatego jeżeli ktoś planował zrobić zakupy na ostatnią chwilę, lepiej tego nie robić, bo mogą być spore kolejki przy kasach. Z kolei w niedzielę Wielkanocną 17 kwietnia i Lany Poniedziałek 18 kwietnia sklepy będą zamknięte.

Poniżej przedstawiamy w jakich godzinach będą otwarte sklepy i galerie handlowe w sobotę 16 kwietnia.

Żabka i Freshmarket

Zgodnie z Ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele i święta wszystkie sklepy mogą być czynne do godz. 14. Po godz. 14 decyzję o otwarciu sklepu podejmą franczyzobiorcy, a informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach.

Biedronka

Biedronki będą czynne krócej niż zazwyczaj. Sklep 16 kwietnia będzie czynny do godz. 13.

Lidl

Również w przypadku Lidla, zakupu w Wielką Sobotę zrobimy do godz. 13

Netto

Również w Netto zakupy w sobotę zrobimy jedynie do godziny 13.

Kaufland

Sklep Kaufland przy ulicy Matejki w sobotę czynny będzie do godziny 13.

Dino

Sklepy Dino będą otwarte nieco dłużej, niż pozostałe sieci. W sobotę 16 kwietnia zakupy zrobimy tutaj do godz. 13.30

Intermarche

W Wielką Sobotę zdecydowanie dłużej czynne będą sklepy sieci Intermarche. Zakupy w Gorzowie zrobimy tutaj do godz. 14.

Sklep Polski

W sobotę 16 kwietnia Sklep Polski przy ul. Ulimskiej będzie najdłużej czynnym supermarketem w Gorzowie. Zakupy w Wielką Sobotę zrobimy tutaj aż do godz. 20. *sklep jest czynny dłużej, ponieważ  za kasą stoi sam właściciel.

Galeria Askana

Galeria w centrum Gorzowa w Wielką Sobotę będzie czynna zaledwie do godziny 13.30. Natomiast kino Helios będzie grało zgodnie z repertuarem. Z kolei w Wielkanoc zarówno galeria handlowa, jak i kino będzie nieczynne. Natomiast już w poniedziałek kino będzie grało zgodnie z repertuarem, a sama galeria będzie zamknięta.

Jeżeli chodzi o znajdujące się tutaj sklepy, to Biedronka będzie w sobotę czynna w god. 7-13, natomiast w niedzielę i poniedziałek będzie zamknięta. Z kolei Żabka w Wielką Sobotę będzie czynna w godz. 6-22, w Wielkanoc będzie zamknięta, w Lany Poniedziałek będzie czynna w godz. 11-19.

Centrum handlowe Nova Park

W sobotę centrum handlowe Nova Park wraz ze sklepem Spar będzie otwarte do godziny 13.30, natomiast siłownia będzie czynna do godz. 20. Natomiast w niedzielę zarówno centrum handlowe, jak i siłownia będą zamknięte. Z kolei w poniedziałek sklepy w centrum handlowym będą zamknięte, a Fabryka Formy będzie czynna w godz. 12-20.

Galeria Feeria

Zakupy w Galerii Feeria będziemy mogli zrobić w sobotę 16 kwietnia do godziny 13.30. Na seanse kino Cinema 3D zaprasza zarówno w sobotę, niedzielę, jak i poniedziałek zgodnie z repertuarem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości