• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Park handlowy Londyńska gotowy. Najpierw otworzy się tam TEDi [zdjęcia]

12 kwietnia 2022, 11:51
fot. Marcin Kluwak
Zakończyły się prace budowlane przy mini parku handlowym "Londyńska" na os. Europejskim w Gorzowie. Obecnie poszczególne lokale handlowo-usługowe będą musieli wykończyć ich najemcy. Pierwszy z nich, czyli niemiecki sklep TEDi szykuje się już do otwarcia, które zaplanowano na piątek 22 kwietnia.

W lipcu 2021 roku rozpoczęła się budowa mini parku handlowego na os. Europejskim o czym portal gorzowianin.com informował w artykule "Na os. Europejskim powstanie park handlowy Londyńska. Właśnie rozpoczęły się prace". Inwestycją zajmuje się firma Budnex, czyli deweloper budujący bloki na osiedlu. Jak przekonywał wówczas deweloper, park handlowy będzie bezpośrednim punktem zakupów pierwszego wyboru dla mieszkańców os. Europejskiego.

Sprawdziliśmy na jakim etapie są obecnie prace przy parku handlowym. Budynek o powierzchni użytkowej 1466 m.kw. jest już gotowy i docelowo znajdą się w nim cztery lokalne. W ramach inwestycji zostało wybudowanych również 65 miejsc parkingowych.

Pierwszym najemcą, który kończy prace wykończeniowe wewnątrz obiektu i szykuje się do otwarcia jest niemiecki sklep TEDi. Będzie to drugi sklep tej sieci w Gorzowie. - Otwarcie kolejnego sklepu TEDi w Gorzowie Wielkopolskim planowane jest na piątek 22 kwietnia. Powierzchnia nowego sklepu będzie większa od sklepu TEDi, znajdującego się przy ul. Chemicznej – mówi Anna Skowronek z biura zarządu firmy TEDi Sieć Handlowa.

Sklep TEDi będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9-21. Natomiast w niedziele handlowe w godz. 10-18.

A co z pozostałymi lokalami? Te są w stanie deweloperskim, więc ich właścicieli czeka jeszcze sporo pracy przy wykończeniu. Póki co, firma Budnex nie chce zdradzić, jaki firmy są kolejnymi najemcami w pawilonie. Jednak według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal gorzowianin.com będzie to supermarket Stokrotka oraz piekarnia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

1/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

2/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

2/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

3/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

3/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

4/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

4/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

5/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

5/5 Park handlowy Londyńska czeka na otwarcie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości