Wiadomości

Silny wiatr w Gorzowie i okolicach. Interweniowali strażacy

8 kwietnia 2022, 08:42
foto: czytelnik
Niespokojna noc i poranek w Gorzowie i okolicach. Mocny wiatr znów łamie drzewa. Ostrzeżenie pogodowe wydał wczoraj IMiGW.

Od wczoraj gorzowscy strażacy wyjeżdżali do 12 zdarzeń związanych z pogodą. Głównie były to połamane gałęzie i zwisające konary. Zgłoszenia dotyczyły samego miasta Gorzowa - straż interweniowała na ulicach: Wylotowej, Wierzbowej i Matejki, oraz w okolicach miasta - głównie w miejscowościach położonych na zachód od Gorzowa, czyli w Witnicy, Nowinach Wielkich czy Łupowie. 

Wiatr powyrywał drzewa z korzeniami po raz kolejny przy ulicy Teatralnej - w okolicach rzeki Warty i przystanku kolejowego Gorzów Wielkopolski Wschodni. Pomiędzy ścieżką wzdłuż Warty a siedzibą ITD drzewa, znów poległo kolejne drzewo. Na szczęście - tym razem żaden z pojazdów ITD nie ucierpiał. 

We wczesnych godzinach porannych w okolicy Gorzowa odnotowano niewielką ilość wyładowań atmosferycznych. Burze zarejestrowano w miejscowościach na południe od Gorzowa. Alert IMGW dotyczący silnego wiatru obowiazuje do godziny 11-12 w dniu 8.04.2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości