Wiadomości

Kolejne ostrzeżenie przed silnym wiatrem w Gorzowie

3 lutego 2023, 11:30, red
fot. archiwum
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem na terenie Gorzowa i całego województwa lubuskiego. Według prognoz przez cały piątek ma mocno wiać, w porywach do 75 km/h.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w piątek 3 lutego ostrzeżenie pierwszego stopnia o silnym wietrze dla Gorzowa i całego województwa lubuskiego. Według prognoz silny wiatr ma osiągać średnią prędkość 45 km/h, natomiast w porywach może wiać do 75 km/h.

Alert pierwszego stopnia stopnia obowiązuje od godz. 10 do godz. 21 w piątek 3 lutego. Wichura będzie na tyle silna, że może łamać drzewa czy zrywać linie energetyczne.

To już kolejne ostrzeżenie przed silnym wiatrem w tym tygodniu. Obecnie pogoda w naszym regionie jest naprawdę kapryśna. Piątkowy poranek powitał nas śniegiem, niestety po godz. 10 zaczął padać deszcz. Opady deszczu mają nam towarzyszyć przez cały dzień, natomiast wieczorem może padać deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna na termometrach wyniesie 6 stopni Celsjusza, jednak temperatura odczuwalna będzie dużo niższa.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości