• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Rowerzyści na start. Rusza wiosenna masa rowerowa

2 kwietnia 2022, 11:44
fot. archiwum
W niedzielę 3 kwietnia o godz. 12 ze Starego Rynku w Gorzowie wyruszy wiosenna masa rowerowa. Rowerzyści, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, będą mieli do pokonania 8-kilometrową trasę.

Po 10 miesiącach przerwy na ulice Gorzowa wraca masa rowerowa. W czerwcu ubiegłego roku w przejeździe przez miasto wzięło udział 600 rowerzystów. Teraz Stowarzyszenie Rowerowy organizuje „Wiosenną masę rowerową”, która odbędzie się w niedziele 3 kwietnia w Gorzowie.

Rowerzyści wystartują w niedzielę o godz. 12 ze Starego Rynku i będą mieli do pokonania trasę o długości 8 kilometra. Przejazd zakończy się również na placu koło katedry. Udział może wziąć każda chętna osoba posiadająca rower.

Trasa będzie wiodła następującymi ulicami: start Stary Rynek, deptak na Sikorskiego, ul. Warszawska, rondo Santockie, most Lubuski, Trasa Nadwarciańska, rondo Kasprzaka, ul. Kasprzaka, ul. Koniawska, ul. Wiatraczna, ul. Kobylogórska, rondo Grobla, ul. Grobla, rondo św. Jerzego, most Staromiejski, ul. Chrobrego i meta na Starym Rynku. Każdy uczestnik wiosennej masy rowerowej otrzyma mapę rowerową Gorzowa i okolic.

Natomiast tydzień później, w sobotę 9 kwietnia, ulice Gorzowa będą należały do motocyklistów. Wówczas odbędzie się impreza "Moto Start". Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Ulice Gorzowa znów opanują motocykliści. Czas na „Moto Start”.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości