• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Gorzowskie ulice w rozsypce. Rusza wiosenne łatanie dziur

30 marca 2022, 15:17
fot. archiwum
W czwartek i piątek m.in. na ul. Piłsudskiego, Kasprzaka czy Niemcewicza pojawią się robotnicy, którzy będą frezować asfalt, tam gdzie jezdnia jest zniszczona i pojawiły się dziury. Natomiast w przyszłym tygodniu będzie układana nowa nawierzchnia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jak informuje Urząd Miasta Gorzowa od czwartku 31 marca do piątku 8 kwietnia zaplanowano odcinkową naprawę nawierzchni kilku gorzowskich ulic, które zostały zniszczone w trakcie sezonu zimowego i jezdni pojawiły się dziury. 

W planie jest łatanie dziur przy ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Czereśniową do ul. Niepodległości, ul. Ryskiej na odcinku od Brukselskiej, ul.  Niemcewicza na odcinku od Stanisławskiego do Broniewskiego, ul. Marcinkowskiego na odcinku od Broniewskiego do pętli autobusowej, ul. Narutowicza oraz na ul. Kasprzaka na odcinku od ul. Krętej do budynku nr 6n.

Prace zostaną podzielone na dwa etapy. W czwartek 31 mrca i w piątek 1 kwietnia drogowcy zajmą się frezowaniem zniszczonego asfaltu. Natomiast od poniedziałku 4 kwietnia do piątku 8 kwietnia będzie trwało układanie nowej nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej.

To oznacza, że ze względu na frezowanie, a następnie wylewanie asfaltu, kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości