Wiadomości

Pijana kobieta pojechała do sklepu po alkohol. Wjechała nissanem do rowu

17 marca 2022, 12:09
fot. archiwum
Aż 3 promile alkoholu miała 40-latka kierująca osobowym nissanem. Pijana kobieta pojechała samochodem do sklepu po alkohol, a kiedy wracała już do domu, wjechała autem do rowu. Została zatrzymana do wytrzeźwienia. Grozi jej do 2 lat więzienia.

W środę 16 marca o godz. 20 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który na drodze z Kwiatkowic do Jenińca zauważył w rowie osobowego nissana. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego.

Mężczyzna przejeżdżający drogą zatrzymał się, aby pomóc kierującej nissanem. Jednak szybko zorientował się, że kobieta jest pijana. - Kierująca nissanem miała problem z utrzymaniem równowagi i ciężko była z nią nawiązać kontakt. Na miejsce wezwano patrol ruchu drogowego, który sprawdził trzeźwość kierującej nissanem. Badanie wykonane na miejscu wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie. Kobieta nie ma także uprawnień do kierowania – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie

40-latka przyznała się, że pojechała do sklepu po alkohol, który się skończył i wjechała do rowu, kiedy wracała już z kupionym alkoholem do domu. Na szczęście pijana kobieta nie doprowadziła do zderzenia z innym pojazdem czy osobą pieszą. Kierująca nissanem została zatrzymana na noc w gorzowskiej komendzie. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty związane z jazdą pod wpływem alkoholu. Grozi jej do 2 lat więzienia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości