• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

11-letnia dziewczynka potrącona na pasach

15 marca 2022, 10:10
fot. czytelnik
We wtorkowy poranek doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki na oznakowanym przejściu dla pieszych na zjeździe z Ofiar Katynia przez kierującego hondą. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Potrącona dziewczynka została zabrana do szpitala.

We wtorek 15 marca po godz. 9 doszło do wypadku na rondzie Ofiar Katynia. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Okazało się, że na oznakowanym przejściu dla pieszych na zjeździe z ronda Ofiar Katynia w ul. Walczaka w stronę centrum doszło do potrącenia pieszego przez kierowcę hondy.

- 68-letni kierujący hondą zjeżdżając z ronda w ul. Walczaka potrącił na przejściu dla pieszych 11-letnią dziewczynkę. Dziecko zostało zabrane do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście potrąconej dziewczynce nic poważnego się nie stało. Kierujący hondą został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości